XIХ звітно-виборна конференція Кельменецької районної організації Профспілки працівників освіти і науки

Автор: Артем  |  24 Жов 2014 | розділ: Події
IMG_1179

23 жовтня 2014 року в приміщенні зали засідань Кельменецької районної  адміністрації відбулася XІX звітно-виборна конференція  Кельменецької  районної організації Профспілки працівників освіти і науки.

У конференції взяли участь заступник голови галузевої профспілки Б.Р.Чортик, голова районної державної адміністрації С.Л.Буняк,  заступник голови  районної державної адміністрації І.М.Усатий,  начальник управління освіти районної державної адміністрації Л.І.Мартинюк.

У звітній доповіді голова районної організації профспілки працівників освіти  і науки  Т.М.Паламар  проаналізувала діяльність організації, її виборних органів, щодо захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників за період  роботи з 27 жовтня 2009 року по 23 жовтня  2014 року.

Конференція заслухала та затвердила звіт ревізійної комісії, визначила невідкладні завдання профспілкової організації та намітила шляхи розвитку і вдосконалення профспілкового руху в установах і закладах освіти району на наступний 5-річний період.

Під час обговорення доповіді делегати конференції позитивно оцінили роботу районного комітету.

Про позитивну роботу освітньої галузі  Кельменеччини та діяльність освітянської профспілки  пролунало  з вуст голови галузевої профспілки Б.Р.Чортика та начальника управління освіти районної державної адміністрації Л.І.Мартинюк.  Голова районної державної адміністрації С.Л.Буняк дав чітке пояснення, чому у районі виплачується тільки 10% надбавки за престижність педагогічної праці.

Головою районної організації Профспілки працівників освіти і науки делегати одноголосно обрали  Паламар Таїсію Миколаївну

.

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика