На Кельменеччині губернатором області продовжено естафету «добрих справ»… Середина осені стала для освітніх закладів Кельменечини знаковою та щедрою.

Автор: Артем  |  19 Жов 2012 | розділ: Події
img_0370_0

17 жовтня за участі голови обласної державної адміністрації Михайла Папієва відбулося відкриття дошкільних навчальних закладів сіл Лівинці, Зелена та дитячо-юнацької спортивної школи після капітальних ремонтів.

Під час виступів Михайло Папієв зазначив, що діти – найдорожче, що має кожна нація, від кого залежить її майбутнє: найчистіше, найсвітліше, найдорогоцінніше багатство й спілкуючись з ними, сам стаєш добрішим, кращим і линеш серцем до щасливих витоків дитинства. Зауважив, що влада тільки тоді відкриває нові та оновлені заклади освіти, коли на наступний день діти переступають її поріг.

В приміщеннях дошкільних закладів та дитячо-юнацької спортивної школи встановлено металопластикові вікна та двері. У дитячих садках змонтовано системи опалення, водопостачання та водовідведення. Будівлі перекрито, утеплено фасад. Здійснено зовнішні опоряджувальні та внутрішні оздоблювальні роботи.

Установи укомплектовано новими дитячими меблями (столи, стільчики, двохярусні ліжка, шафи для одягу).

Для організації ігрової діяльності дитячі садки забезпечені сучасним ігровим обладнанням, для навчально-пізнавальної діяльності дітей – наочними посібниками, дитячою літературою.

За підтримки депутата обласної ради Семенюка А.О. придбано та встановлено сучасне обладнання на ігровому майданчику Лівинецького дошкільного навчального закладу.

Силами батьків, працівників та жителів сіл впорядковано ігрові та спортивні майданчики.

І сьогодні до послуг дітей світлі ігрові, спальні, душові кімнати, музично-спортивні зали, внутрішні вбиральні.

У Зеленецькому дитсадку, на згадку про свято, діти разом із Михайлом Миколайовичем посадили дерево.

У дитячо-юнацькій спортивній школі юні спортсмени почесним гостям вручили символічні медалі «За здійснення дитячих мрій».

Відкриття оновлених дитячих установ повертає віру сільської громади в те, що життя і перспектива на майбутнє є не лише у великих містах, а й у віддаленому селі.

«Попереду ще багато важливих кроків влади по створенню комфортних умов проживання людей у сільській місцевості. І ми сьогодні конкретними справами доводимо, що наші слова не розходяться із справами», – сказав Михайло Папієв.

Саме з такими чистими помислами було перерізано символічні стрічки в оновлені освітні установи.

Управління освіти районної державної адміністрації, педагогічні колективи дошкільних навчальних закладів сіл Лівинці, Зелена та дитячо-юнацької спортивної школи висловлюють щиру вдячність Михайлу Миколайовичу Папієву, голові обласної державної адміністрації, Миколі Олександровичу Довганю, голові районної державної адміністрації, Дмитру Васильовичу Власову, голові районної ради за сприяння та підтримку в проведенні капітальних ремонтних робіт.

 

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика