Освітні заклади району отримали три нові «Шкільні автобуси»

Автор: Артем  |  23 Сер 2012 | розділ: Події
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 17 серпня в рамках Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» на Соборній площі м.Чернівців відбулося урочисте вручення ключів від шкільних автобусів. На врученні були присутні Михайло Папієв – голова Чернівецької облдержадміністрації; Михайло Гайничеру – голова обласної ради; Микола Харабара – депутат обласної ради, начальник УМВС України в Чернівецькій області; Артем Семенюк – депутат обласної ради та Михайло Бауер – директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.

Голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв особисто вручив ключі від трьох нових шкільних автобусів  директорам  Вартиковецької (Семенова Р.І.), Лівинецької ЗОШ (Мельник Л.О.) та Іванівецького МНВК (Соломка В.А.).

«Згідно з державною програмою «Шкільний автобус», починаючи з 2003 року до району надійшло 8 транспортних засобів. Проблему забезпечення організованим підвозом учнів до місць навчання у Кельменецькому районі вирішено в повному обсязі», – зазначила начальник управління освіти райдержадміністрації Любов Іванівна Мартинюк, яка очолювала делегацію освітян  району.

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика