Робочий візит голови обласної державної адміністрації Михайла Папієва та начальника Головного управління освіти і науки Михайла Бауера в Кельменецький район.

Автор: Артем  |  23 Лип 2012 | розділ: Події
dsc00664

19 липня голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв у ході робочої поїздки в Кельменецький район інспектував якість і темпи ремонтних робіт в дитячих навчальних закладах у селах Лівинці та Зелена.

Начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер також взяв участь у робочому візиті на Кельменеччину.

Ремонт Лівинецького дитячого садку розпочався два роки тому, кошторисна вартість усіх робіт – 1 млн. 543,5 тис. грн. У приміщенні дитячого садка встановили металопластикові вікна та двері, приміщення перекрили металочерепицею, утеплили фасад будівлі. Зараз будівельники встановлюють сучасну очисну каналізаційну систему та електрокотел з акумулятором тепла для використання нічного тарифу на електроенергію. Капітальний ремонт Зеленецького дошкільного навчального закладу розпочався у 2009 році. З початку нинішнього року тут освоєно 430 тис. грн. – приміщення перекрито шифером, змонтовано системи опалення, водопостачання та водовідведення, встановлено металопластикові вікна та двері.

«До 1 вересня 2012 року у Кельменецькому районі ми плануємо здати в експлуатацію дві дошкільні установи. Це будуть сучасні та перспективні заклади освіти. Сьогодні приємно констатувати той факт, що дошкільна освіта користується шаленим попитом у батьків. Навіть якщо батьки не працюють, займаються домогосподарством, вони все одно віддають своїх дітей в садок. І це радує.», – відзначив Михайло Йозефович.

 

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика