Естафета «добрих справ» продовжується …

Автор: Артем  |  29 Жов 2012 | розділ: Події
img_1064

26  жовтня за участі голови обласної державної адміністрації Михайла Папієва, голови районної державної адміністрації Миколи Довганя, голови районної ради Дмитра Власова, депутатів обласної ради Семенюка А.О., Вдовічена А.М., Шкробанця І.Д., начальника управління освіти Кельменецької РДА Мартинюк Л.І., голови районної організації профспілки працівників освіти і науки Паламар Т.М.,  гостей та запрошених відбулося урочисте відкриття переведення Ленковецького навчально-виховного комплексу з пічного опалення на газове.

Багато поколінь ленківчан навчалися у школі з пічним опаленням. І тільки сьогодні їх надії і сподівання здійснилися. Завдяки сприянню влади та допомоги депутатів обласного рівня у Ленковецькому навчально-виховному комплексі яскраво запалав голубий вогник.

Наймолодші учасники свята запросили гостей символічним ключем відкрити газовий винтель.

Під час виступів Михайло Папієв та Микола Довгань  зазначили, що найважливіші та найвигідніші інвестиції – це інвестиції в майбутнє, в освіту. Турбота про здоров”я дітей, створення належних умов навчання та виховання – це головні завдання, які ставить перед собою крайова та районна влада.

Батьківський  та педагогічний колективи, учнівська родина освітнього закладу безмежно дякували гостям за подаровану радість.

 

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика