Bідбулася районна серпнева конференція

Автор: Артем  |  28 Сер 2014 | розділ: Новини
image036

28 серпня 2014 року відбулася районна  серпнева  конференція педагогічних працівників.

 У ході конференції  було підбито підсумки розвитку дошкільної та середньої освіти в районі у 2013/2014 навчальному році та поставлено завдання на 2014/2015 навчальний рік. В роботі конференції взяли участь голова районної державної адміністрації Буняк С.Л., перший заступник голови райдержадміністрації Усатий І.М., начальник управління освіти  райдержадміністрації Мартинюк Л.І., керівники установ району, голови сільських, селищної рад, педагогічні працівники шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, голови батьківських комітетів, засоби масової інформації.

На порядок денний районної серпневої конференції виносились питання:

  1. 1.Про підсумки розвитку освіти Кельменецького району в 2013/2014н. р. та завдання на 2014/2015 н.р.
  2. 2.Відзначення педагогічних працівників та колективів установ освіти.

 З доповіддю “Про підсумки розвитку дошкільної, середньої, позашкільної освіти у 2013/2014 н.р. та основні напрямки на 2014/2015 н.р.» виступила начальник управління освіти  Кельменецької райдержадміністрації Мартинюк Любов Іванівна, в якій акцентувалася увага на стані та перспективах розвитку освітянської галузі району, досягненнях та проблемах, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти. 

Начальник управління освіти Любов Іванівна Мартинюк звернулася до молодих колег і вручила їм пам’ятні адреси, а директори тепло прийняли їх у свої колективи.

Вже стало доброю традицією в районі вшановувати вчителів, які вийшли на заслужений відпочинок. Їх привітали начальник управління освіти Л. І. Мартинюк, голова райкому профспілки працівників освіти Кельменецького району Т.М. Паламар та директори навчальних закладів.

Зі словами привітання до освітян Кельменеччини звернувся голова райдержадміністрації Буняк Сергій Леонідович та заступник голови райдержадміністрації Усатий Ігор Миколайович. Буняк С.Л. зазначив, що у такий нелегкий для країни час, національно-патріотичне виховання, як ніколи, набуває першочергового значення. Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності – віддати життя за її свободу і незалежність, людина на може бути громадянином вільної України.

Перед присутніми в залі виступив Цуркан Юрій Васильович – людина, яка сьогодні повернулася зі Сходу України, яка разом із волонтерами – нашими земляками робить добрі справи для воїнів та миру в державі.

Начальник управління освіти Л.І. Мартинюк та голова райкому профспілки працівників освіти і науки Т.М. Паламар відзначили колективи та педагогічних працівників за роботу у 2013/14 навчальному році.

Завершилася учительська конференція молитвою за мир у нашій державі, за наш народ, за наших дітей. 

 

 

 

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика