Відбулася рада РМК

Автор: Артем  |  09 Бер 2017 | розділ: Інформація
image-0-02-05-d7109162af38690d1c5597cb5cc99865f5776371cdb4e692fea4dfe790731052-V

02 березня 2017 року на базі районного методичного кабінету відбулося засідання ради районного методичного кабінету. 

 

 Крім членів  ради РМК,  було запрошено заступників директорів з навчально-виховної роботи, досвідчених педагогів, які атестуються на присвоєння педагогічного звання «вчитель-методист».  Відкрив  засідання Олег Матковський, завідувач районним методичним кабінетом.

           Олег Віссаріонович ознайомив присутніх із планом роботи, звернув  увагу  на важливість вивчення й впровадження передового педагогічного досвіду та його поширення на засіданнях районних, шкільних  методичних об’єднань. «ППД – це діяльність педагога, яка забезпечує стійку ефективність навчально-виховного процесу шляхом використання оригінальних форм, методів, прийомів, засобів навчання та виховання, це досвід, який забезпечує високу результативність як на основі сумлінного виконання обов’язків, так і новаторства»,- наголосив Олег Матковський. 

        Досвід роботи вчителя початкових класів Бабинської ЗОШ Ірини Сосніної  з теми  «Змішаного навчання: виховання вільної людини через дарування свободи іншому» представила заступник директора з НВР Бабинської школи Аліна Андрущак.

        Індивідуально-творче обрамлення механізму алгоритму уроків «Еврика» у «Інтелект-класах» продемонструвала у своїй презентації вчитель початкових класів Кельменецького ліцею-опорного закладу Наталія Кущ.

       Вчитель хімії Бабинської ЗОШ Тетяна Сторчак ознайомила педагогів з онлайн-конструкторами уроків для вивчення хімії та біології.

        Завідувач райметодкабінетом Олег Віссаріонович звернув увагу присутніх заступників директорів на дотримання нормативних вимог при організації та проведенні атестації педагогічних працівників упродовж навчального року.

         Презентації своїх творчих звітів представили педагоги, які атестуються на присвоєння педагогічного звання «учитель-методист», «керівник гуртка – методист»: вчитель української мови та літератури Зеленецької ЗОШ  Ніна Москва,  керівник гуртка ДЮЦ Наталя Підкова.

     Методист РМК  Жанна Скорик та працівник психологічної служби Івановецької ЗОШ прозвітували про результати роботи працівників психологічної служби району за І  семестр 2016/2017  н.р.

 Про організацію методичної роботи з молодими педагогами в Івановецькій ЗОШ розповіла заступник директора з навчальної роботи Оксана Дзик.

Було обговорено та прийнято рекомендації.

 

       Після завершення ради РМК відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ району, на  якій розглядались  поточні питання навчально-виховного процесу, а саме:

 

1.Результативність участі обдарованих учнів у конкурсах філологічного напрямку протягом 2016/2017 н.р.

Методист РМК

Яцишена Євгена Вікторівна

  1. 2.Підсумки  II-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіаду 2016/2017 н.р.

Методист РМК

Скорик Жанна Олександрівна

  1. 3.Результативність участі учнів шкільних наукових товариств та об’єднань у I-у етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт БМАНУМ.

                   Методист РМК

Скорик Жанна Олександрівна

  1. 4.Участь педагогічних працівників району у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року 2017».

Завідувач  РМК

Матковський Олег Віссаріонович

 

  1. 5.Обговорення. «Психологічні аспекти залежної, суїцидальної поведінки. Смертельна гра «Синій кит», «Тихий дім», Море китів», «Розбуди мене в 04.20».

                   Методист РМК

Скорик Жанна Олександрівна,

керівник МО психологічної служби,

працівник психологічної служби Ленковецького НВК

Музика Тетяна Миколаївна

 

  1. 6.Прес-реліз. «Аналіз подання на сайт УО інформаційних матеріалів від освітніх закладів району.

Завідувач  РМК

Матковський Олег Віссаріонович,

методисти РМК

  1. 7.Про творчі напрацювання педагогів району.

Завідувач  РМК

Матковський Олег Віссаріонович,

вчитель української мови та літератури

Кельменецького ліцею-опорного закладу

Олійник Марія Іванівна,

вчитель початкових класів

Вороновицького НВК

Польська Ірена Пилипівна  

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика