Солдатський привал

Автор: Артем  |  16 Жов 2014 | розділ: Інформація
image006

Батьківщину люблять не за те,
що вона велика,
а за те, що вона своя

Сенека

15 жовтня 2014 року в районному Будинку народної творчості та дозвілля відбулась зустріч районної влади, педагогічних працівників, лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів району з учасниками бойових дій, які повернулися із зони АТО. Ведуча Тетяна Олександрівна Адамчук, заступник директора з ВР Кельменецького ліцею, запросила усіх присутніх на Солдатський привал до символічного вогнища. Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять тих, які загинули, захищаючи кордони нашої незалежної України. Номерами художньої самодіяльності прийшли привітати бійців танцювальні та співочі колективи Кельменецького ліцею.

Представник лідерів районного учнівського самоврядування Юрко Білобрицький висловив слова шани та подяки Героям за їхню мужність, самовідданість, безмежну любов до України. Він запевнив, що всі навчальні заклади району підтримують і будуть надалі підтримувати захисників нашої армії.

Представники учнівського самоврядування навчальних закладів району вручили учасникам бойових дій подарунки та квіти, які є символами дитячої підтримки і побажали їм обов’язково повернутися живими та неушкодженими з неоголошеної війни.

Присутні у залі не могли стримати сліз… Адже через кілька днів ці молоді хлопці знову поїдуть в зону АТО, знову розпочнуться неспокійні військові будні біля справжнього солдатського привалу.

Від імені волонтерів Кельменеччини виступила Марія Тимінська, яка висловила слова подяки землякам за те, що стали на захист нашої Батьківщини, побажала всім сили духу, міцного здоров’я, вірності нашому народу і швидкої перемоги. «Хай Господь Бог додає Вам сил і впевненості у перемозі», – по-материнськи благословила воїнів Марія Степанівна.

Не відбувається привал біля вогнища без запальної пісні, без чашки чаю, без щирої посмішки,і, звичайно, без солдатської каші…

Смачною, із приправою, зі смаком диму кашею пригостили воїнів учні ліцею.

По закінченні зустрічі всі присутні виконали Гімн України.

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика