Автор: Артем  |  07 Тра 2014 | розділ: Інформація
image012

Не бійтесь, діти, теплих слів Для наших посивілих ветеранів, 
Нехай і їм тепліше стане, І в серці стихне давній біль.
Не бійтесь, діти, теплих слів Для наших сивих ветеранів.

На виконання річного плану роботи Росошанівського НВК , з метою поліпшення військово-патріотичного виховання серед учнівської молоді, пропаганди військових традицій українців, виховання у підростаючого покоління поваги до людей, які здобули Перемогу у Великій Вітчизняній війні в навчально-виховному комплексі проводиться місячник оборонно-масової роботи, присвячений 69 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 р.р.
Під час проведення місячника відбулося урочисте відкриття ,класоводами та класними керівниками були проведені тематичні години спілкування, уроки мужності, на яких були присутні демобілізовані воїни, ветерани Великої Вітчизняної війни, в шкільній бібліотеці розгорнуті тематичні виставки, проводилися читацькі конференції, обговорення книг на військово-патріотичну тематику.
Впорядковуючи пам’ятник загиблим воїнам землякам учні 11 класу мали змогу ознайомитися з іменами на меморіальних плитах односельчан які віддали своє життя за наше майбутнє.
Протягом місячника відбулася зустріч з воїнами –прикордонниками, які довели до відома учнів про роботу прикордонної застави
Вшановуючи ветеранів та вдів Великої Вітчизняної війни учні Росошанівського НВК відвідували та допомагали по господарству.
З приходом весняних днів активізувалася робота волонтерських загонів по допомозі ветеранам , вдовам та престарілим , які розподілені та закріплені за кожним класом НВК.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика