Юна еліта Кельменеччини

Автор: Артем  |  18 Тра 2015 | розділ: оздоровлення
image040

 Вже стало доброю традицією на Кельменеччині щороку урочисто відзначати досягнення здібних та обдарованих учнів – переможців Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів, фестивалів, олімпіад та змагань.

15 травня 2015 року відбулися урочистості з нагоди вшанування обдарованих, талановитих дітей, педагогів-наставників.

В ошатній залі районного РБНТД – біля двохсот талановитих вихованців, їхні батьки, вчителі, громадськість району.

Відкрила свято начальник управління освіти райдержадміністрації Любов Мартинюк, яка щиро подякувала учням, вчителям та батькам за результативну працю та побажала здоров’я, творчості, натхнення та здійснення мрій.

Привітати учасників дійства прийшли голова районної державної адміністрації Віталій Швець, заступник голови районної ради Анатолій Горобець, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Урсуляк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Усатий, керівники структурних підрозділів.

 - Дорогі діти, перемога у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах та змаганнях для більшості з вас стала стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та спортивного зросту. Здобувши цю велику перемогу, ви серйозно заявили суспільству про своє прагнення навчатися, займатися наукою чи спортом, примножувати інтелектуальний потенціал свій і своєї держави. Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів і нових великих творчих злетів! Пам’ятайте – Кельменеччина пишається вами! – підкреслив у своєму вітальному слові Віталій Швець та нагородив переможців державного рівня.

 - Тим, хто готує молоде покоління до самостійного життя, хто веде своїх учнів до нових перемог та звершень, мудрим, добрим вчителям, керівникам гуртків віддаємо подяку і шану, бо ви залишаєтесь для дітей вічним взірцем, – акцентував у вітанні Анатолій Горобець. Він вручив нагороди учням, які зайняли І місця в обласних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

З рук начальника управління освіти Любові Мартинюк та голови райкому профспілки працівників освіти і науки управління освіти РДА Таїсії Паламар нагороди отримали учні-призери обласних конкурсів та педагогічні працівники, які підготували переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу з українознавства, ІІ етапу конкурсу-захисту наукових робіт, наукових, художньо-естетичних, інших конкурсів, фестивалів, турнірів, спортивних змагань обласного рівня.

Ведучими свята були молоді вчителі району, які вміло представили всіх нагороджених, нагороджуваних, запрошених гостей, батьків, котрі отримали в додачу гарний настрій і відчули себе потрібними і неповторними.

Урочистості перепліталися зі святковим концертом, під час якого юні вихованці та колективи районного дитячо-юнацького центру, загальноосвітніх навчальних закладів району вже вкотре дивували присутніх своїми талантами.

На завершення Любов Мартинюк, начальник управління освіти райдержадміністрації подякувала організаторам свята та зазначила, що  у районі є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді. «Ви – наша надія, гордість та майбутнє. Ваш талант, бажання й наполегливість – це запорука усіх досягнень і перемог. Будьте оптимістами, завзятими й сміливими у своїх прагненнях. Нехай ваші серця завжди сповнюються радістю, любов’ю і добром. Мирного вам неба і здійснення всіх бажань!».

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика