Об’їзд навчальних закладів району

Автор: Артем  |  18 Сер 2014 | розділ: оздоровлення
image018

Сьогодні, 18 серпня, розпочався об’їзд навчальних закладів району з метою перевірки їх готовності до нового 2014/2015 навчального року та осінньо-зимового періоду.
До скаладу комісії ввійшли представники управління освіти райдержадміністрації та районного методичного кабінету, санепідемстанції, пожежної охорони, служби з охорони праці, газової служби, техенергонагляду. 

Головою комісії є начальник управління освіти райдержадміністрації Мартинюк Любов Іванівна. З метою вивчення стану готовності закладів освіти до нового навчального року, підвищення ефективності діяльності адміністрації по керівництву навчально – виховним процесом члени комісії побували в ДЮСШ, ДЮЦі, ДНЗ№1, ДНЗ№2, Бернівському, Перковецькому, Оселівському, Грушовецькому НВК та Мошанецькому, Лівинецькому, Бабинському ЗНЗ, ДНЗ. При зустрічі обговорювалися питання структури навчального року, економії електроенергії та газопостачання.

Начальник управління освіти Любов Іванівна дякувала дирекціям, педагогічним колективам, батькам та спонсорам, які долучилися до підготовки навчальних закладів до нового навчального року та осінньо-зимового періоду.

В об’їзді навчальних закладів взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Усатий Ігор Миколайович.

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика