Країна дитинства, країна мрій…

Автор: Артем  |  01 Чер 2013 | розділ: оздоровлення
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У перший літній день на Кельменеччині, як і в державі, так і всьому світі, відзначили радісне свято – День захисту дітей.

В усіхзагальноосвітніхнавчальних закладах району проведено святкуванняМіжнародного Дня захистудітей, якерозпочалосяурочистимилінійками.

Усі навчальні заклади відвідали голова районної державної адміністрації М.О.Довгань, начальник управління освіти районної державної адміністрації Л.І.Мартинюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації М.М.Карапчієвська, начальник РВ УМВС України в Кельменецькому районі, підполковник міліції С.М.Ратушенко, прокурор району А.Ф.Городенський, заступники голови райдержадміністрації та голови райради, голова районної організації профспілки працівників освіти Т.М.Паламар, працівники управління освіти.Вони закликали усіх теплом і любов’ю зігрівати дітей, турбуватися про їхнє щасливе дитинство і майбуття. А влада і надалі буде працювати над тим, щоби жодна дитина не залишилась поза увагою. І підтвердженнямцього є те, що дев’ятьом дошкільним закладам подаровано комплекти меблів для  ігрових кімнат, сюжетно-рольові ігри та іграшки на суму 63,5 тис. гривень. А всім навчально-виховним комплексам, загальноосвітнім навчальним закладам  – спортивний інвентар, набори ігор для інтелектуального та фізичного розвитку школярів на суму 12 тис. гривень.

На святі також були присутні батьки, сільські голови.Спонсорами виступали підприємці, керівники агрофірм, які закупили для дітей солодощі.

Щирі слова вітання звучали на адресу учнів загальноосвітніх та вихованців дошкільних навчальних закладів.

До програмшкільних свят буливключенірізноманітніцікаві заходи.

Не залишилися в цей день поза увагою  діти-інваліди, діти-сироти.  Вони також були запрошені на свята, в окремих випадках школярі відвідали їхвдома. 

 

 

 

 

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика