СПО: робота над компромісним законопроектом про трудові відносини

Автор: Артем  |  05 Бер 2020 | розділ: Новини

3 березня 2020 року відбулося засідання Спільного представницького органу об’єднань профспілок. На засіданні заслухано інформацію Робочої групи про хід роботи над компромісним законопроектом з врегулювання трудових відносин, а також пропозиції СПО до проекту Рекомендацій Комітетських слухань щодо внесення змін до законодавства про профспілки та соціальний діалог.

СПО об’єднань профспілок сформовано склад робочої Комісії з ведення переговорів з підготовки пропозицій щодо встановлення розмірів мінімальної заробітної плати.

Підбито підсумки роботи за минулий, 2019 рік, та розглянуто План роботи Спільного представницького органу об’єднань профспілок на 2020 рік.

На засіданні зазначалося, що у ході комітетських слухань: «Сучасний стан українських профспілок. Потреба у завантаженні соціального/публічного діалогу», що відбулися 19 лютого 2020 року у парламентському Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, до проекту Рекомендацій цих слухань фахівці ФПУ та представники профспілок надали низку пропозицій.

Зокрема, запропоновано відкликати законопроєкт (реєстр. № 2681) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)» та створити робочу групу з представників Уряду, профспілок і роботодавців для його доопрацювання.

Профспілки пропонують вилучити із законопроекту норми щодо майна профспілок та розробити окремий законопроект, який врегулює правовий статус майна як профспілок, так і інших громадських організацій.

Також запропоновано створити робочу групу для доопрацювання проекту Закону України «Про страйки та локаути» (реєстр. № 2682).

За матеріалами – ФПУ

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика