Пробне ЗНО закликають пройти вдома

Автор: Артем  |  14 Чер 2020 | розділ: Новини

З огляду на те, що сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти, Український центр оцінювання якості освіти закликав учасників пробного ЗНО не приходити на пункти тестування 15 і 17 червня.

Відповідне звернення оприлюднено на сайті УЦОЯО у відповідь на рішення Кабінету Міністрів про заборону проведення пробного тестування в Україні через карантинні обмеження.

«Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок», – йдеться у повідомленні.

Напередодні повідомляв про готовність пунктів проведення пробного ЗНО до тестування.

«Ми підтверджуємо цю інформацію і сьогодні: спільними зусиллями багатьох – працівників Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, керівників закладів освіти, обласних і Київського міського департаментів освіти, держспоживслужб у регіонах, НАК «Нафтогаз України» – ми виконали всі вимоги щодо створення безпечного середовища, які поставило перед нами суспільство. Немає сумнівів у тому, що пункти проведення пробного ЗНО були б безпечними для учасників тестування та педагогів», – підкреслюють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Український центр оцінювання якості освіти в УЦОЯО висловив вдячність за пророблену роботу відповідальним за пункти проведення та їхнім помічникам.

З огляду на ситуацію, що склалася, УЦОЯО пропонує учасникам пройти тестування вдома.

15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури:

 

виконати завдання тестового зошита;

до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.

отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО:

упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита;

до 19 червня внести свої відповіді до сервісу визначення результатів;

отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися.

Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня.

«Загрозливі спалахи захворюваності щохвилини вносять корективи у плани кожного, але ми маємо залишатися спокійними, сильними і здоровими. Бережіть себе, а ми зробимо все, щоб виконати свої зобов’язання перед вами», – повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

 

За матеріалами – УЦОЯО

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика