Президія ФПУ: рішуче відповідати на виклики, ефективно захищати людину праці

Автор: Артем  |  25 Чер 2020 | розділ: Новини

Провести 30 червня 2020 року у Києві та в регіонах України інформаційне пікетування державних установ в Києві та на місцях з вимогою недопущення прийняття антипрофспілкового законопроекту № 2681.

Таке протокольне доручення після ділового та жвавого обговорення питання «Про дії Федерації профспілок України, її членських організацій щодо недопущення прийняття законодавчих ініціатив, що порушують права найманих працівників та профспілок» було ухвалено на засіданні Президії ФПУ, яке відбулося 23 червня 2020 року в Будинку профспілок у Києві.

З інформацією з питання виступив Голова ФПУ Григорій Осовий. В обговоренні взяли участь члени Президії ФПУ – керівники ряду всеукраїнських галузевих організацій та територіальних об’єднань.

Під час засідання Президії було також розглянуто та обговорено низку інших актуальних питань. Серед них: «Про стан колективно-договірної роботи та підвищення її ефективності для забезпечення захисту інтересів працівників», «Інформація про підготовку та участь профспілок у місцевих виборах 2020 року», «Про особливості проведення звітно-виборної кампанії в членських організаціях ФПУ в умовах настання обставин непереборної сили (карантинних обмежень)» та інші.

Члени Президії обрали представником Федерації профспілок України в Верховної Раді України народного депутата України Сергія Рудика.

 

 

Прес-центр ФПУ

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика